|
|
| एमओक्यू: | 1 बैग |
| कीमत: | बातचीत योग्य |
| मानक पैकेजिंग: | 25 किलोग्राम प्रति बैग, 60 बैग प्रति पैलेट/जम्बो बैग |
| वितरण अवधि: | 2-5 कार्य दिवस |
| भुगतान विधि: | एल/सी,टी/टी |
| आपूर्ति क्षमता: | 50 टन प्रतिदिन |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |
|
|
| एमओक्यू: | 1 बैग |
| कीमत: | बातचीत योग्य |
| मानक पैकेजिंग: | 25 किलोग्राम प्रति बैग, 60 बैग प्रति पैलेट/जम्बो बैग |
| वितरण अवधि: | 2-5 कार्य दिवस |
| भुगतान विधि: | एल/सी,टी/टी |
| आपूर्ति क्षमता: | 50 टन प्रतिदिन |
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
|---|---|
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or customized |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 10% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White: ≥75%, Yellow: ≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Package | 25kg per bag, 60 bags per pallet |